O Mně

Jmenuji se Petra Pavlíčková a narodila jsem se v létě ve znamení Lva. V čínském zvěrokruhu jsem Krysa a ta se vyznačuje neskutečnou schopností dostat se z jakékoli ošemetné či kalamitní situace a to je asi proč jsem vždy dokázala předvídat, co by asi tak lidé mohli změnit, aby se cítili lépe a hlavně zdravě - o to tady jde především!!!

Po základní škole jsem začala studovat sportovní školu se zaměřením na bojové sporty. Počty hodin tělocviku byly obrovské a já ještě začala chodit do posilovny, abych budovala svalovou hmotu a jednou mohla být třeba úspěšná fitnesska :)

Začala jsem se aktivně zabývat zdravou a vyváženou stravou a zhruba od 17let jsem si všechno jídlo poctivě odvažovala, abych dosáhla těch nejlepších výsledků. Ovšem jsem si také prošla řadou "špatných diet", redukčními dietami s omezením nějaké makroživiny, detoxikační kúry, sacharidové vlny, půsty, hladovění, následné přejídání, noční vyklízení lednice, pravidelnou stravou s odstraněním večeře,...no bylo toho vážně požehnaně, až do doby, kdy jsem žila v Londýně a začala opět pravidelně sportovat a spolupracovala s fitness trenérem, který mi se stravou pomáhal a nastavil mi ten pohled na fitness výživu úplně jinak. Myslím, že to je právě doba, kdy jsem začala jíst nejvíce, jak množstvím, tak pravidelností a najednou jsem vypadala úplně jinak!! Nikdy jsem neměla hlad a mohla jsem i čokoládu, kterou miluji. A tehda se stalo to, čeho bych chtěla, aby dosáhl každý člověk, který usiluje a životní změnu v podobě zdravého stravování a pohledu na svět skrz jídlo - najednou se to stalo mou součástí, už jsem ani jinak žít nemohla, protože jsem před tím vlastně nikdy ani lépe nežila a cítila jsem se tak dobře, protože člověk se cítí přesně tak, jak se svým tělem zachází a smýšlí o něm!!!

Rozhodla jsem se věnovat lidem skrz Masérské služby a již třetím rokem masíruju aktivně, ale výživou jsem se zabývala nadále. Studovala jsem v Praze kurz Sportovní výživa a protože bych se výživě chtěla věnovat celý život, vystudovala jsem kurz Výživový poradce, abych se tomu mohla věnovat naplno a předat Vám tímto kus své životní cesty.

PORADIT, PODPOŘIT, MOTIVOVAT