Mateřská dovolená

Reference

Jan

Skvělá masáž, profesionální přístup. Chodím už delší dobu a vždy jsem byl spokojený. Doporučuji všem, kdo si chtějí užít pohodový relax.

Nicoleta

100% spokojnosť, príjemné prostredie, super masáž po ktorej sa cítim dokonale uvoľnená a zmiernili sa aj bolesti, ktoré ma trápili, určite doporučujem

Michaela

Skvělá masáž, profesionální přístup, prostě skvěle, opravdu si masáž užívám, kdo jste ještě nebyli, můžu jen doporučit

Martina

Skvělá masáž, profesionální přístup, prostě skvěle, opravdu si masáž užívám, kdo jste ještě nebyli, můžu jen doporučit

Lada

Paní doporučuji. Velice sympatická paní a opravdu šikovná. Masáž jsem si užila a určitě jsem tam nebyla naposledy. Velice empatická. Super přístup.

Jakub

Není nic lepšího, než po náročném pracovním dnu upadnout u Peti na masážní křeslo a nechat o sebe pečovat, člověk přijde na jiné myšlenky, odchází uvolněný, zrelaxovaný a vždy spokojený, protože Peťa odvádí skvěle svoji práci, je vždy příjemně naladěná a celkové prostředí je zde velmi milé

Denisa

U Peťi na masáži jsem byla poprvé cca před rokem a od té doby jsem u ní pravidelným návštěvníkem. Zmírnily se mi bolesti zad a každá masáž je pro mě vždy zpříjemněním dne. Navíc se tam člověk cítí jako doma, protože je Peťa milý a přátelský človíček takže všemi deseti doporučuji! P. S. Antistresová masáž hlavy je nejlepší!